Exhibition Space / Výstava Vesmír


I letos jsme se snažili originálně vystavit díla našich mladých výtvarníků, protože vytvořili úžasné exponáty plné fantazie a barev. Určitě stojí za to shlédnout celou fotogalerii od Radka Brajera.

Mým výtvarníkům za výstavu "Vesmír" musím poděkovat za pracné hlavy mimoňů, tisky souhvězdí, barevné planety, inkoustové gratáže, rakety technikou suchým štětcem, ale především, že přivedli své rodiče a nejbližší, aby mohli ukázat jaké nadání se v nich skrývá.


Za úplnou dokonalost výstavy nejvíc vděčíme Ivě, vedoucí estetiky, která vždy nosí v hlavě úžasné projekty, jejichž realizací trávíme hodiny našeho času a k tomu dobrovolně. Ale když nás to strašně baví:). Tentokrát to byl blikající létající talíř (viz. foto výše nad našimi hlavami) z kartonu a tepelné fólie.

 
Velkou dominantou jsou vždy i Hanky, vedoucí street artu, projekty. Zelený ufon z pletiva a raketa z kartonu.

I na keramice se děti pod Janiným vedením řádně vyřádily.A protože se všechny díla nevejdou do výstavní místnosti, už na chodbě je co obdivovat.A nemůžu si odpustit nedat sem fotečku díla mé kamarádky Alenky, ale hlavně úžasné malířky.


Komentáře